O AMBROZII

Pár vět o nás, aneb co jsme zač...

Umělecká agentura Ambrozia od roku 2003 nabízí mladým lidem v Hradci Králové výuku divadelního, filmového a muzikálového herectví, tance, zpěvu a moderování. Kromě pravidelné celoroční výuky pořádáme pod názvem Ambroziáda i letní a zimní několikadenní umělecké kurzy, kterých se účastní mladí lidé z celé ČR. Už několik let také organizujeme Podzimní filmovou školu a Víkendové workshopy pro děti i dospělé. Naši žáci se objevují ve filmech, seriálech, reklamách, moderují v rádiu mají úspěchy na divadelních festivalech, recitačních, rétorických a moderátorských soutěžích. Nejvíce talentované žáky připravujeme na přijímací zkoušky na střední a vysoké herecké školy. S Uměleckou agenturou Ambrozia externě spolupracuje téměř 50 lektorů mnoha oborů z celé ČR. Naše služby využívají i školy a firmy - realizujeme školení pro učitele a zaměstnance (v oblasti prožitkové pedagogiky a komunikace) nebo pomáháme s technickým a programovým zajištěním různých akcí.